Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

"Maloyo" Animasyon Karakteri

"Maloyo" Animasyon Karakteri Empty "Maloyo" Animasyon Karakteri

Mesaj  TheSultan Çarş. Ara. 19, 2007 7:54 pm

Claudio Andaur ve Leandro Inocencio, birçok zekice hazırlanmış Phyton kod içeren, 'Maloyo' adını verdikleri küçük bir karakter yayınladılar.

"Maloyo" Animasyon Karakteri Poses-compara.thumbnail
Büyük Resim

Claudio yazıyor:

Leandro "Cesio" Inocencio ve Ben Victor Vinlays'in demo reel'i ile dantasic olmasından çok daha benzer bir karakter yapmaya çalıştık. Pepeland'in Red Nelb'ine benzeyen özelliklere sahip bir karakter yaptık.

Bir çok özellik Blender içerisinde kullanılamıyordu, ve bizim yapmak istediğimiz şeyi yapabilmemizi engelliyordu. Sonunda, Campbell Barton ve Joshua Leung gerekli kodlamaları yaptılar ve hatalardan kurtardılar bizi, ve biz de istediğimiz IF/FK özelliklerini bitirebildik(En zor bölüm burasıydı aslında) Soununda, aklımdaki tüm özellikleri Maloyo projesinde test edebilme imkanı kazandım.

Açıklamalar dosyanın içinde, aşağıda bulunan tanıtım videosunu izleyebilirsiniz. Burada karakter ile yapılabilecekler gösterilmiş. Daha fazla bilgi için, Claudio'nun sitesine bakabilirsiniz.
TheSultan
TheSultan
Admin

"Maloyo" Animasyon Karakteri Left_bar_bleue100 / 100100 / 100"Maloyo" Animasyon Karakteri Right_bar_bleue

http://www.Blender.co.nr

- Similar topics